Fält markerade med * är obligatoriska.
Använd kartan för att hitta till oss. Klicka på Googles logga för att visa större karta.

Medarbetare

Daniel Ilic

VD/Teknisk förvaltare

08-34 38 00
daniel@renewservice.se

Milan Djenadija

Driftchef

Tel: 08-34 38 00
milan@renewservice.se

Torbjörn Håkansson

Ekonomisk förvaltare

Tel: 08-34 38 00
torbjorn@renewservice.se

Ana Nikolic

Koordinator / Förvaltare

08-34 38 00
ana@renewservice.se

Kent Thelin

Teknisk förvaltare

Tel: 08-34 38 00
kent@renewservice.se

Eva Blix

Kundtjänst / Felanmälan

08-34 38 00
kundservice@renewservice.se
eva@renewservice.se

Viktoria Sandberg

Ekonomisk förvaltare

08-34 38 00
viktoria@renewservice.se

Mimi Jankovic

Administratör / Förvaltare

08-34 38 00
mimi@renewservice.se